Uwaga: strona zostanie wkrótce zmigrowana na inne oprogramowanie. Dodawanie ogłoszeń może przez jakiś czas nie działać. Po uruchomieniu nowego oprogramownaia może być konieczna ponowna rejestracja w nowej aplikacji.

Płaca (godz): 170,00 Oferty Pracy Oferty Pracy Oferty Pracy

 Ogłoszenie o pracę 
 Hotel Skyrup Golf & Hotelu w Szwecji zatrudni osobę na stanowisku KELNERA. 
 Okres zatrudnienia: 25.04-06.10.2024 
 wymagania: doświadczenie min. 3 lata na stanowisku kelnera fine dining 
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 co oferujemy: legalne zatrudnienie przez hotel przedłużenie zatrudnienia na życzenie kandydata 
pomoc przy relokacji oraz w uzyskaniu szwedzkiego numeru podatkowego - koszty podróży do i ze Szwecji ponosi pracownik
 zakwaterowanie w pojedynczym pokoju oddalonym ok. 5km od hotelu - koszt 2500SEK/miesięcznie 
stawkę 170SEK/h brutto (podatek płaci pracownik w wysokości ok. 25%)
 dodatkowe napiwki 

 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie cv na adres [email protected] 

Wyślij wiadomość



Zobacz inne oferty firmy APT Polfil SP. z o.o.

Podobne ogłoszenia

KELNER/KELNERKA

Obecnie z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: KELNER/KELNERKA Zadania: Utrzymywanie porządku na sali Doradzanie klientom w wyborze potraw i przedstawianie menu Sporządzanie rachunków Przyjmowanie płatności Dbanie o odpowiedni wizerunek…

PRACOWNIK SERWISU W BRANŻY GASTRONOMICZNEJ + OPŁACONA KWATERA POK. JEDNOOSOBOWY!

KELNER/KA ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie zamówień Obsługa klienta (doradzanie w wyborze dań, podawanie potraw i napojów itd) Wydawanie dań Dbanie o porządek w miejscu pracy WYMAGANIA: Minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia w zawodzie kelnera/ki…

Kelner/Kelnerka

Kelner/Kelnerka – Holandia , nadmorskiej restauracji w Holandii, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kelner/Kelnerka Lokalizacja: Noordwelle, Holandia Start: Marzec 2024 Oferujemy: • Stawkę godzinową 15,93 euro brutto • Pracę 5 dni w tygodniu • 40 -50…



Report this ad

Udostępnij znajomym:


Nie przegap ofert pracy - polub nas na FaceBooku: 
Close